HochDrei e. V. – Bilden und Begegnen in Brandenburg

Niemożliwe? Możliwe!

Niemiecko-polskie spotkanie dla dzieci
termin: 02. do 09. lutego 2019
miejsce: Potsdam
koszt: 450 PLN
współfinansowanie: Deutsch-Polnisches Jugendwerk, Ministerium für Bildung, Jugend und Sport
osoba prowadząca: Magda Reichardt, Aleksandra Bogdanska
osoba odpowiedzialna: Anku Religa
grupa docelowa: Dzieci w wieku 9-12 lat

Kreatywnie i aktywnie! W te ferie zimowe pokażemy, co w nas tkwi. Nie będziemy polegać tylko na tym, co widzimy, ale zrobimy użytek również z naszych pozostałych zmysłów. To one przeniosą nas do świata nieograniczonych form, kolorów, zapachów, smaków i możliwości. Jesteś gotowy na nową Galaktykę Hochlland? Czasoprzestrzeń, w której niemożliwe staje się możliwym? W wyprawie pomogą nam liczne gry i zabawy rozwijające kreatywność. Przyjedź i dołącz do nas! Czekamy też na Twoje pomysły i liczymy, że nauczysz się z nami kilku nowych słów po niemiecku.
W projekcie wezmą udział również dzieci z Brandenburgii i Berlina, które będą w tym samym wieku. Porozumiewanie się ze sobą bez znajomości języka sąsiada często wymaga sporej dawki kreatywności. Niemożliwe? Wcale nie! Możliwe! Jesteśmy pewni, że w ciągu wspólnego tygodnia uda nam się stworzyć uniwersalny język.

450 PLN dla uczestniczących z miejscem zamieszkania w Polsce. Cena obejmuje nocleg, wyżywienie, koszty programu, ubezpieczenia i opiekę pedagogiczną. W szczególnych wypadkach, możliwa jest zniżka. Skontaktuj się z nami!

Flyer

zgloszenie teraz